הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

 • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
 • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
https://www.youtube.com/user/supersimplesongsorg
בחר לפי:
 • לילדים 2-7

  מר עגבניה - הלהיט מערוץ ״ הופ״ עכשיו על הבמה בהצגה חדשה, מרהיבה ומדהימה עם כוכב הילדים מס׳ 1 של ישראל - יובל המבולבל. בהצגה משולבים שירים אהובים ומוכרים לצד שירים חדשים.

  תאריך:
  ערים:
  תל אביב-יפו, הרצליה, קיבוץ גבעת ברנר, פתח תקווה, נהריה, מודיעין, רמת גן, קרית מוצקין, יבנה, בת ים, אשקלון, לוד, חיפה, גני תקווה, כפר סבא, קרית גת, באר שבע, אריאל, נתניה, חולון, עפולה, אור עקיבא, ראשון לציון, קדימה, אשדוד, רחובות, ירושלים
  כרטיסים למכירה: מ־80 עד 90 ש״ח
 • הנחת גימלאים - 50% הנחה על פי חוק

  30 הצגות בלבד! אחת הקלאסיקות החשובות של המחזאות היהודית בת זמננו בעיבוד מודרני ופרשנות מחודשת. סיפור אהבתם של חנן ולאה, סיפור על אהבה גדולה מהחיים.

  תאריך:
  ערים:
  תל אביב-יפו, ירושלים, חיפה
  כרטיסים למכירה: מ־100 עד 255 ש״ח
 • הטבות גמלאים - 50% על פי החוק

  הצגה שהיא מסע בעקבות ספרו רב המכר וזוכה הפרסים של דויד גרוסמן. בחלקים מההצגה ינוע הקהל עם השחקנים באולם התיאטרון. מספר הצופים מוגבל.

  תאריך:
  ערים:
  תל אביב-יפו
  כרטיסים למכירה: 255 ש״ח
 • בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים. הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.

  תאריך:
  ערים:
  ראשון לציון, יבנה, אשקלון, עכו, רמת גן, אשדוד, נהריה, אור יהודה, תל אביב-יפו, חולון, כפר סבא, אור עקיבא, הרצליה
  כרטיסים למכירה: מ־114 עד 115 ש״ח
 • שתי יצירות מופת קצרות מאת טנסי ויליאמס שאוחדו יחדיו: מיועד להריסה ודברי אלי כמו גשם, יצירות שהאירו באור חדש ואפל את טיבם של יחסים בעידן המודרני.

  תאריך:
  ערים:
  תל אביב-יפו
  כרטיסים למכירה: 60 ש״ח
 • הפקה מדהימה של כוריאוגרפ צרפתי אוליבייה דיבואה. כוריאוגרפיה אוליבייה דיבואה מוסיקה פרנסואה קאפן עיצוב תאורה פטריק רייו מן הביקורת: "מחול העירום שהדהים את פסטיבל אביניון".

  תאריך:
  ערים:
  תל אביב-יפו
  כרטיסים למכירה: מ־105 עד 344 ש״ח
 • לילדים 2-7

  הצגות ילדים: מיקי כוכבת הילדים בהצגה חדשה ורבת משתתפים. היא ילדה מצחיקה שחיה בחדר קסום, דמיוני ומיוחד ביחד עם כלבה האהוב פונץ'. היא מוצאת בחנות הצעצועים של סבא נתי שלט מיוחד ומיסתורי שבעזרת לחיצה עליו היא עוברת הרפתקאות.

  תאריך:
  ערים:
  אור עקיבא, נס ציונה, חולון, אשדוד, עפולה, באר שבע, רמת גן, ראשון לציון, אשקלון, הרצליה, פתח תקווה, נהריה, קיבוץ גבעת ברנר, יבנה, גני תקווה, חיפה
  כרטיסים למכירה: 74 ש״ח
 • קבוצת Mayumana בהשראת "פולחן האביב" של איגור סטרווינסקי. Game On - פרויקט ראשון משותף של הבלט הישראלי וקבוצת מיומנה.

  תאריך:
  ערים:
  תל אביב-יפו
  כרטיסים למכירה: מ־204 עד 264 ש״ח
 • לילדים 2-8

  הצגת ילדים חדשה בכיכובה של מלכת הילדים רינת. הצגה עם שירי הפסטיבלים הגדולים של כל הזמנים - ילדיסקו..., אמת או חובה... שוקולד מנטה מסטיק..., אני לא רוצה לישון... ועוד הצגה קסומה, מצחיקה ומרגשת.

  תאריך:
  ערים:
  רמת גן, קיבוץ צרעה, מודיעין, ראשון לציון, חיפה, רעננה, פתח תקווה, אור עקיבא, רחובות, אשדוד, קדימה, נס ציונה, גני תקווה, הרצליה, תל אביב-יפו, נצרת עילית, קרית מוצקין, נהריה, נתניה, חולון, יבנה, לוד
  כרטיסים למכירה: 80 ש״ח
 • כוריאוגרפיה ברמה גבוהה ביותר, ביצוע מקצועי, מוסיקה סוחפת ותלבושות מרהיבות – כל זה מחכה לכם במופע החדש של להקת המחול המודרני המפורסמת ביותר של רוסיה – טודס.

  תאריך:
  ערים:
  כרמיאל, באר שבע, פתח תקווה, ראשון לציון, תל אביב-יפו, אשדוד, חיפה
  כרטיסים למכירה: מ־154 עד 294 ש״ח